Dream Vacation
with a little bit of Adventure

Visit Fascinating Places
of Ordinary Tourism

Exceptional Destinations
Individual Care
Tailor-made Expeditions
Years of Experience

Adventures

All Territories
Nepal
India

About us

Milan Pachlopník
Milan Pachlopnik in Nepal

Gallery

Selection of important routes of MP for Cestarius

Reference

  6
 • Po cestě jižní Indií, státech Kerala a Tamil Nadu, jsem se vypravil na Enfieldu do Nepálu. Poznali jsme úžasnou krajinu, hory i nížiny. Jede se z kopce do kopce, příkrá stoupání a prudká klesání, po slušném asfaltu, ale i po silnicích plných neočekávaných děr, po šotolině, polních a lesních cestách, přes kameny a brody řek a říček, po blátivých úsecích. Úchvatné pohledy na nejvyšší hory světa jsou dechberoucí. Cesta na motorce napříč Nepálem je nádherný zážitek pro opravdové chlapy. Salonním typům nedoporučuji, mohli by mít zejména značné psychické potíže.

  Honza
 • Ahoj. Absolvovali jsme s Milanem výlet na Entfieldech do království Mustang. Milan byl průvodce přesně posle našeho gusta. Styl: "Tam jsem nebyl, ale jestli chcete, můžeme to zkusit" nám plně vyhovoval. Projeli jsme mnoho bočních cest, kam se asi ještě nikdo nevypravil. Dostali jsme do 4.800 m. n. m. Byla to absolutní pecka. Milan je studnice znalostí a zkušeností a měl neuvěřitelnou trpělivost s naší partou totálních magorů. Neváhejte a jděte do toho taky. Už jsem viděl ledacos, ale výlet do Mustangu je fakt pecka.

  Renda
 • Moje první cestování na motorce, a rozhodně ne poslední. Skvělá organizace, itinerář, flexibilita a ubytování. Milan je profesionál :) Indii bych doporučil zažít každému, nádherná země, kultura, krásné hory, pláže, kuchyně, nezištní lidé, skvělé počasí a šílená doprava. To vše za zvuku Enfieldu, co víc si přát!

  Filip
 • Jeli jsme na Enfieldu Nepálem, nevím jak to napsat, protože to nejde popsat, to se musí zažít. Určitě to není jednoduchý, ale stojí to za to.

  Erik
 • Každému, kdo má rád motorky a trochu dobrodružství, doporučuji cesty s Milanem. Úžasná příroda, hory, písečné pláže, teplé moře, vynikající indická strava a nezapomenutelný silniční provoz bez pravidel, kde musí na vozidle zejména fungovat klakson. Kdo zatroubí dříve, má přednost. Projel jsem jižní Indii se skvělou partou. Příští rok pojedu Nepál. Milan má cesty velmi dobře organizované a s přehledem řeší nenadálé situace, o které v těchto zemích nikdy není nouze.

  Honza Hrádecký
 • Cestování s Milanem po Indické Kerale a okolí na mne nechalo silný dojem. Čekáte-li od dovolené válení na pláži a All-inclusive, tato volba nebude pro vás ta pravá. Pokud jste však dobrodružnějšího charakteru, neváhejte. Od krásné přírody, přes skvělé jídlo až po divočinu Indického velkoměsta, nechybí jižní Indii nic. Jako bonus budete mít to dočinění s nejsrdnatějšími domorodci, které jste doposud potkali. Přes všechna úskalí, která nám cesta nastražila, jsme dovolenou propluli díky Milanovi bez větších obtíží. Přijeli jsme jako dva a dva kamarádi, odjeli jsme jako čtyři dobří přátelé. Royal Enfieldu zdar!

  Sebastian
Líbila se Vám výprava s námi?
Zde můžete napsat Vaše dojmy.
Napsat referenci

Pošlete nám Vaše reference.Zbývá 760 znaků
Děkujeme za Váš vzkaz. Brzy jej zveřejníme na našem webu.

Contact