Neobvyklá putování
s trochou dobrodružství

Navštivte fascinující místa mimo dosah běžného turismu.

Výjimečné destinace
Individuální přístup
Výpravy na míru
Letité zkušenosti

Výpravy

Všechny oblasti
Nepál
Indie
Sri Lanka

O mně

Cestování a poznávání bylo vždy mým životním motem. Jako kluk jsem procestoval celý svět v knihách a mapách. To ovlivnilo moje rozhodnutí vystudovat ekonomii cestovního ruchu na VŠE Praha. Skutečně cestovat jsem začal v 90. letech, kdy jsem se jako horolezec poprvé podíval do Himálaje. Od té doby jsem Nepál a Indii navštívil více než 20krát, často jako průvodce. Od roku 2000 jsem zaměřil svou cestovatelskou pozornost na severozápadní arktickou Kanadu a Aljašku, kterou jsem projel na kajaku nebo kánoi po různých řekách sám nebo ve dvojici. Pokaždé na několik měsíců, vzdálen od nejbližší civilizace tisíce kilometrů.
V posledních pěti letech jsem se opět začal vracet do Indie a Nepálu. Během svých cest jsem měl možnost seznámit se s množstvím zajímavých lidí a vyměnit si s nimi své cestovatelské zážitky. Díky osobním kontaktům v mých oblíbených místech a díky znalosti místních poměrů jsem se rozhodl nabídnout a zprostředkovat zájemcům poznání těchto fascinujících míst, většinou mimo dosah běžného turismu. To mě vedlo k založení cestovní kanceláře Cestarius.
Jako cestovní kancelář nabízíme zprostředkování poznávacích zájezdů a aktivní zážitkové dovolené i v málo turisticky navštěvovaných místech v Kanadě, Grónsku, Nepálu, Indii, Srí Lance a Bali a také s možností zajištění zájezdu tzv. na míru. Protože nejsem příznivcem anonymně fungujících cestovních kanceláří, zakládám si na osobním individuálním přístupu.

Milan Pachlopník
Milan Pachlopník v Nepálu

Galerie

Výběr významných cest Milana Pachlopníka pro CESTARIUS

Reference

  6
 • Po cestě jižní Indií, státech Kerala a Tamil Nadu, jsem se vypravil na Enfieldu do Nepálu. Poznali jsme úžasnou krajinu, hory i nížiny. Jede se z kopce do kopce, příkrá stoupání a prudká klesání, po slušném asfaltu, ale i po silnicích plných neočekávaných děr, po šotolině, polních a lesních cestách, přes kameny a brody řek a říček, po blátivých úsecích. Úchvatné pohledy na nejvyšší hory světa jsou dechberoucí. Cesta na motorce napříč Nepálem je nádherný zážitek pro opravdové chlapy. Salonním typům nedoporučuji, mohli by mít zejména značné psychické potíže.

  Honza
 • Ahoj. Absolvovali jsme s Milanem výlet na Enfieldech do království Mustang. Milan byl průvodce přesně posle našeho gusta. Styl: "Tam jsem nebyl, ale jestli chcete, můžeme to zkusit" nám plně vyhovoval. Projeli jsme mnoho bočních cest, kam se asi ještě nikdo nevypravil. Dostali jsme do 4.800 m. n. m. Byla to absolutní pecka. Milan je studnice znalostí a zkušeností a měl neuvěřitelnou trpělivost s naší partou totálních magorů. Neváhejte a jděte do toho taky. Už jsem viděl ledacos, ale výlet do Mustangu je fakt pecka.

  Renda
 • Moje první cestování na motorce, a rozhodně ne poslední. Skvělá organizace, itinerář, flexibilita a ubytování. Milan je profesionál :) Indii bych doporučil zažít každému, nádherná země, kultura, krásné hory, pláže, kuchyně, nezištní lidé, skvělé počasí a šílená doprava. To vše za zvuku Enfieldu, co víc si přát!

  Filip
 • Jeli jsme na Enfieldu Nepálem, nevím jak to napsat, protože to nejde popsat, to se musí zažít. Určitě to není jednoduchý, ale stojí to za to.

  Erik
 • Každému, kdo má rád motorky a trochu dobrodružství, doporučuji cesty s Milanem. Úžasná příroda, hory, písečné pláže, teplé moře, vynikající indická strava a nezapomenutelný silniční provoz bez pravidel, kde musí na vozidle zejména fungovat klakson. Kdo zatroubí dříve, má přednost. Projel jsem jižní Indii se skvělou partou. Příští rok pojedu Nepál. Milan má cesty velmi dobře organizované a s přehledem řeší nenadálé situace, o které v těchto zemích nikdy není nouze.

  Honza Hrádecký
 • Cestování s Milanem po Indické Kerale a okolí na mne nechalo silný dojem. Čekáte-li od dovolené válení na pláži a All-inclusive, tato volba nebude pro vás ta pravá. Pokud jste však dobrodružnějšího charakteru, neváhejte. Od krásné přírody, přes skvělé jídlo až po divočinu Indického velkoměsta, nechybí jižní Indii nic. Jako bonus budete mít to dočinění s nejsrdnatějšími domorodci, které jste doposud potkali. Přes všechna úskalí, která nám cesta nastražila, jsme dovolenou propluli díky Milanovi bez větších obtíží. Přijeli jsme jako dva a dva kamarádi, odjeli jsme jako čtyři dobří přátelé. Royal Enfieldu zdar!

  Sebastian
Líbila se Vám výprava s námi?
Zde můžete napsat Vaše dojmy
Napsat referenci

Pošlete nám Vaše reference.Zbývá 760 znaků
Děkujeme za Váš vzkaz. Brzy jej zveřejníme na našem webu.

Kontakt

CESTARIUS s.r.o.
cestovní kancelář
Bedřichov 29
Špindlerův Mlýn 543 51

IČO: 25922441

Číslo účtu: 6500601002/5500


tel: +420 732 739 575

tel: +420 607 192 912

email: info@cestarius.cz